3 důvody proč mít dřevěné napínáky do bot

boty udržíté vypnuté

Boty znovu provoníte

Boty vysušíte

Dřevěné napínáky vypnou botu tak, že nebudete mít vlnitou kůži na nártu.

Stává se, že po vyzutí boty není vnitřek zrovna svěží. Svěžest botě vrátí právě cedrové napínáky.

Dřevěné napínáky a speciálně cedrové absorbují i vlkost, která se v botech vyskytuje.
Hned od prvního nošení bota začíná díky vlhkosti v botě pracovat, proto ji vypněte ihned jak botu sundáte z nohy. Také byste měli boty pravidělně střídat, aby nebyly boty přetěžovány. Dobré napínáky do bot absorbují pot a neutralizují pach z bot. Nicméně, je třeba podotknout, že aby Vám boty nepáchly, neměli byste je nosit každý den. aakže pokud skočíte do louže, nebo vás venku zastihne sprška, můžete i v tomto případě využít váš volný pár napínáků do bot! Sami poté zjistíte, že Vám jeden pár napínáků nebude stačit. ;-)

 

1. boty udržíté vypnuté

Dřevěné napínáky vypnou botu tak, že nebudete mít vlnitou kůži na nártu.

Hned od prvního nošení bota začíná díky vlhkosti v botě pracovat, proto ji vypněte ihned jak botu sundáte z nohy. Také byste měli boty pravidělně střídat, aby nebyly boty přetěžovány.

2. Boty znovu provoníte

Stává se, že po vyzutí boty není vnitřek zrovna svěží. Svěžest botě vrátí právě cedrové napínáky.

Dobré napínáky do bot absorbují pot a neutralizují pach z bot. Nicméně, je třeba podotknout, že aby Vám boty nepáchly, neměli byste je nosit každý den.

3. Boty vysušíte

Už jsme si řekli, že napínáky do bot absorbují pot, ale to není vše! Budou absorbovat i vlkost, která se v botech vyskytuje. Takže pokud skočíte do louže, nebo vás venku zastihne sprška, můžete i v tomto případě využít váš volný pár napínáků do bot! Sami poté zjistíte, že Vám jeden pár napínáků nebude stačit. ;-)

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.