6 tipů na dárek pro muže 

Vybrat nápaditý dárek pro muže není zrovna lehký úkol. Každý má přece trochu jiný vkus, a proto jsou následující tipy univerzální a vycházejí z neprůstřelných argumentů. Jak mužské! 

CEDROVÉ NAPÍNÁKY DO BOT  

Vsadíme botky na to, že vlastní polobotky. A ten, kdo má tuhle elegantní klasiku v botníku, musí ocenit její trojitý upgrade - prodloužení životnosti, zkrocení zápachu a vyhlazení kůže. Ať žijí napínáky!   

TRIČKO POD KOŠILI 

Nosí košili? Nosí. A potí se? Potí. Dovolili jsme si odpovědět za vás, protože košile je zkrátka povinná výbava a nepotí se snad jenom Terminátor. Triko pod košili je ryze praktický dárek a to muži milují. Největší výhoda je neviditelnost a spolehlivá savost. Od teď už může dát sbohem nežádoucím koláčům na košili.    

SUPERTENKÁ PENĚŽENKA BELLROY 

Každý chlap má naditou peněženku. Necháváme stranou, jestli tam má paklíky Masaryků, nebo lítačku a kartičky do knihovny. Ať už je to tak, či onak, určitě přivítá stylovou peněženku, která mu v kapse nevytvoří bouli o velikosti dvou tenisáků. Australská značka Bellroy se specializuje na designové a chytře vyřešené peněženky. Doporučujeme všemi deseti.   

KŠANDY S MOTÝLKEM MADE IN ČR

Dobrodruh každým coulem jistě ocení napínavý dárek na křídlech starých dobrých časů. Naše kšandy i motýlky navíc vznikly v této zemi a s láskou k řemeslu. Není nad to podpořit lokální ruční práci a zároveň vypadat jako ze škatulky.   

PONOŽKOVÉ ŠTĚSTÍ HAPPY SOCKS 

Ponožky = nudný dárek? Tak to jste na omylu. Stockholmská značka Happy Socks už pěknou řádku let boří fuseklové mýty. Barevné ponožky tvoří vtipný (a od módních guru povolený) kontrast k polobotkám a formálnějším kalhotám. Nebojte se experimentovat a vyberte mu nějakou divočinu.    

TRAVELLER’S NOTEBOOK ANEB CESTA JE CÍL 

Na první pohled je to dárek pro cestovatele, ale zdání klame. Inspirativní myšlenky se honí ve všech hlavách, tak proč ho nepošťouchnout tímto luxusním zápisníkem. Jeho hrubě broušená kůže stárne, zraje a přijímá šrámy času se stejným stoickým klidem jako pravý muž. Zachycené vzpomínky i postřehy už pak jeho nositeli nikdo nevezme. Tenhle diář s duší je náš horký favorit na originální dárek!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.