Co je to kamenec a jak se používá nejen při holení?

kamenec-osma-holeni-galantier

Konec krvácení z drobných ranek je blíž, než si myslíte. Co by kamencem dohodil. Tenhle přírodní zázrak zvládne rychle napravit menší ranky i bodnutí od hmyzu.

S jakým minerálem máme tu čest? 

Ty nejgeniálnější objevy a vynálezy poznáte podle toho, že se po tisíce let nemění, protože k tomu není důvod. Jak říká staré sportovní moudro - vítězná sestava se nemění. Tak třeba lahodné víno šálí naše smysly podle historiků už skoro 10 000 let. Další stálice jménem káva se začala pěstovat a popíjet kolem roku 800 n.l. No a pak je tu kamenec, který objevili už staří Egypťané. Tento čirý přírodní krystal je přirozenou dezinfekcí, která spolehlivě zacelí menší ranky. 

Jak a kdy kamenec použít? 

Ujede vám ruka při holení? Vaši pokožku atakuje krvelačný komár, nebo jiný otravný hmyz? Navlhčete ji, přiložte kamenec a o zbytek se postará léty prověřená přírodní síla našeho hrdinného minerálu. Bude to mírně pálit, což je nezvratný důkaz jeho dezinfekčních účinků. Po pár minutách účinkování dané místo omyjte vodou a naneste balzám po holení. 

Různé formy kamence 

Kamenec je návrat ke kořenům holící péče. Pokud chcete poznat jeho kouzlo po vzoru našich předků, sáhněte po krystalické formě v praktickém bločku, nebo zkumavce. Pokud chcete využít jeho účinků v modernější balení, není nic jednoduššího, než sáhnout po šikovném gelu, nebo vlhčené tyčince.  

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.