Ideální dárek pro muže: Kožená peněženka

kozena-penezenka-bellroy-galantier-darek

Mobil, klíče, peněženka. To je svatá trojice kapes každého chlapa. Klíče můžeme vyřadit rovnou a mobil, ten se v dnešní době trochu prodraží. Volba je jasná - nejlepší dárek pro chlapa je famózní kožená peněženka. A my tu máme pár tipů na ty nejzajímavější pánské peněženky.

Líbivá, bezpečná a univerzální 

Hledáte peněženku, která je sázkou na jistotu? Zkuste Bellroy Hide & Seek Black. Černá peněženka padne do vkusu každému a její přidaná hodnota spočívá v množství kapes, super tenkém profilu a RFID fólii, která chrání platební karty před načtením na dálku a zneužitím. Určitě je příjemná i prodloužená tříletá záruka, ale upřímně si myslíme, že na australskou značku Bellroy ji zkrátka nevyužijete. Náš tip: skvělý dárek pro tátu.

Mince jsou přežitek 

Ve Švédsku uvažují nad zrušením hotovosti, v Kanadě a USA bezhotovostní platby dominují. Nechceme vám tu dávat přednášku z ekonomie, tak to zkrátíme. Kupte mu Bellroy Card Sleeve Cocoa! Luxusní tenká peněženka na karty s praktickým vysouvátkem. Potěší i rozdělení na vnější dostupnou sekci a vnitřní část, která skryje ty nejcennější karty. Náš tip: dárek pro bráchu

Hnědá kožená klasika 

Staré moudro praví: Když nevíš, co s míčem, vystřel. A my dodáváme: Když nevíš, jakou mít peněženku od Bellroy, ber The Square - Java. Má klasický čtvercový střih, 4 přihrádky pro karty vpředu a prostor pro nesložené bankovky uvnitř. Tohle je klasická pánská peněženka v prémiovém kabátu. Náš tip: ideální dárek pro dědu 

Kráska orientovaná na výšku 

Poslední tip je na důmyslný kousek Bellroy Note Sleeve - Cocoa Java. Díky vertikálnímu členění se do ní vejdou nesložené bankovky, mince a až 11 karet. Stejně jako ostatní kousky od Bellroy má tahle hnědá peněženka prodlouženou záruku, certifikát eticky získané kůže a minimalistický design z pera australských tvůrců. Náš tip: dárek pro přítele.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.