Jak uvázat motýlka?

Vázací motýlek je krásná věc sama osobě, a když se k tomu přidají barevné variace a střihy, budete okouzlující!

I v dnešní době se pozná mistr

I když je doba uspěchaná, nezjednodušujte si to a nekupujte si pánské motýlky, které nemůžete rozvázat. Naopak si můžete vybrat motýlky sešité z různých látek a ty podle libosti kombinovat. Dostanete tak z vázacích motýlků až 4 barevné kombinace! Pokud Vás tato možnost zajímá, můžete se podívat na výběr 4 barevných motýlků.

Vázací motýlky jsou čím dál tím, víc častější

Ale nyní už k tomu, co dělat, když dostanete pozvánku na důležitou událost, kde je oznámeno, že musíte dojít s motýlkem v obleku nebo smokingu? Už si nevystačíte jen s obyčejno kravatou a motýlky jsou čím dál, tím víc pro lidi osobitější a jistě si je zamilujete.

Nebojte si uvázat motýlka

Navíc, i když se doba mění, jsou i v dnešní době akce, kde je motýlek potřebným doplňkem muže, aby se mohl účastni. Např. půlkolony a závěrečné taneční nebo pozvánka na významnou událost, která obsahuje výraz BLACK TIE - černý smoking s černým motýlkem. Ať je situace na téma pánských motýlků jakákoliv, nemusíte se obávat toho, že byste řešení s motýlkem nezvládli. Vázací motýlky se vrací do módy a model, který se nedá rozvázat, je sešitý z výroby lidi poznají.

Videonávod jak vázat motýlka

 

Zdroj: BoomBowTie.com

Obrázkový návod jak vázat motýlka

navod jak uvazat motylka 2

Zdroj: Ties.com

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.