Představení šlí a vázacích motýlků Galantier

Galantier představuje nové šle a vázací motýlky, které perfektně doladí váš osobitý styl. Můžete si je vybrat samostatně nebo sáhnout rovnou po sladěném setu. S motýlkem a šlemi uděláte parádu nejen na svatbě. Navíc se jedná o originální dárek, jenž potěší každého muže, který se nebojí vystoupit z davu.

Kde vázacího motýlka a šle využijete?

Vázací motýlek se hodí ke každé příležitosti. Je to velmi elegantní doplněk, který si můžete vzít na party, obchodní schůzku, promoci i svatbu. Vybírat můžete z mnoha barev i motivů a motýlka tak šikovně sladit s košilí, sakem a dalšími doplňky. Velkou výhodou vázacích motýlků je jejich vzhled, který vypadá o poznání lépe než u těch předvázaných. Naučit se jej správně uvázat chce sice trochu cviku, ale není to tak složité, jak se na první pohled zdá. Náš jednoduchý návod vám poradí, jak uvázat motýlka.

Kvalitní materiály

Vázací motýlky Galantier jsou tvořeny ze 100% bavlny, případně ze 100% hedvábí. Bavlněný motýlek se hodí pro běžné nošení, ten hedvábný je zase ideální pro formálnější akce. Motýlky se s maximální péčí a láskou vyrábí u nás v České republice. V případě zájmu vám je rádi vyhotovíme i na zakázku.

K výrobě šlí je použita kvalitní bavlna, guma a české kovové komponenty značky KOH-I-NOOR. Pokud budete chtít, můžeme vám kovová poutka vyměnit za kožená, a to v různých barvách. Poutka z pravé kůže vyrábí vlastnoručně velmi známá sedlářka Danka ze Štramberka.

Decentní versus odvážnější barvy

Barvu i vzor motýlka a šlí vybírejte v závislosti na příležitosti, ke které se oblékáte. V případě formální akce je lepší zůstat při zemi a zvolit jednobarevné doplňkytlumených barvách.  Pokud má však akce neformální charakter, můžete s klidem upustit uzdu své fantazii. Co říkáte třeba na béžového motýlka s mořskými motivy nebo pirátského vázacího motýlka v modré barvě?

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.