Svatební rádce a inspirace

s606907069989985854_p297_i29_w640Svatba je velmi slavnostní a nezapomenutelná událost. Její přípravy si proto zaslouží dostatek

času, energie a pozornosti. Vybrat místo svatby, výzdobu i jídlo není nic jednoduchého. A co pak teprve výběr oblečení a doplňků – to bývá, obzvlášť pro muže, teprve oříšek! Proto jsme tu s naším svatebním rádcem, který se vám tuto část příprav pokusí ulehčit a dodá i potřebnou dávku inspirace. 

Jaká kravata se bude hodit k tmavomodrému saku a bílé košili? Nebo bude lepší motýlek? A mám sáhnout i po kapesníčku do saka nebo bude výsledek působit až moc přeplácaně? Pokud plánujete svatbu, určitě jsou u vás podobné otázky téměř na denním pořádku. Hlavní je uvědomit si, že v jednoduchosti je krása a nic by se nemělo přehánět. Důležité je i pohodlí, protože v tom, co si obléknete, musíte vydržet celý den. Dokonale padnoucí oblek a elegantní košile v kombinaci s jednoduchými doplňky nikdy nezklame.

Galantier nabízí kvalitní kousky, které lze mezi sebou vkusně kombinovat. „Pod jednou střechou“ najdete kravaty, vázací motýlky, kapesníčky do saka i barevné tkaničky a ponožky. Výsledných kombinací je nespočet a lze si s nimi krásně vyhrát. Veškeré doplňky pro Galantier navrhují a ručně vyrábí šikovné slečny z Příbora. Svou práci dělají s láskou a péčí a na jejich výtvorech je to náležitě vidět. Váš výsledný outfit se díky těmto doplňkům vyšvihne na úplně jiný level.

fashion-men-vintage-colorfulV následujícím měsíci se můžete těšit na dávku inspirace. Přineseme vám zajímavé tipy a rady, abyste si mohli zvolit ideální doplňky v závislosti na tématu vaší svatby, místu konání i ročním období. Jinak se oblečete na svatbu v country stylu a odlišný vzhled zase zvolíte na romantickou zámeckou svatbu. Podobné rozdíly jsou pak patrné třeba i u letních a zimních svateb. Jste nedočkaví a chcete už teď vědět více? Spoustu inspirace můžete načerpat na serveru Glami.cz a také na Pinterestu. Brzy nás budete moci sledovat i na Instagramu!

 

Co si tedy u nás můžete vybrat na svatbu?

motylek - kopiekapesnicekkravatytkaničkyponožkyPánské šle a motýlek Pinky 1

Svatební tipy

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.