Víme, jak urychlit růst vousů

vousy-pece-proraso

Mužný plnovous, švihácký knírek, drsné strniště… Pro jednoho samozřejmost, pro druhého velký problém. Rostou vám vousy pomalu nebo nerovnoměrně? V článku se dozvíte pár tipů, jak to popohnat.

Jděte na to vědecky
Věda pokročila. Létající auta sice pořád nic, ale v lékárně najdete několik přípravků pro růst vlasů, které zabírají i na vousy. Poraďte se se svým lékárníkem, nebo lékárnicí. Určitě společně najdete řešení.

Vyzkoušejte doping pro vaše vousy 
Jedná se samozřejmě o povolený doping pro vaše vousy, vyzkoušejte Beard doping a nebudete litovat.

Použijte olej na vousy
Oleje vaše vousy změkčí, vyživí je a tím pádem podporují jejich další růst. Určitě doporučujeme Proraso Hot.  

Vitamíny a minerály na plac
Je to tak. Určité typy látek Vám pomůžou s růstem vousů. Mezi nejideálnější patří zinek, křemík, kyselina pantothenová, vitamin D a biotin. Vždy je lepší doplnit je přirozenou cestou ve vašem jídelníčku, ale doplňky stravy jsou taky možnost.

Holte se
Zní to trochu kontraproduktivně, co? Vousy vám ale nebudou růst všude stejně, tak si je pravidelně holte (zkracujte) a časem to přijde. Holení navíc podporuje růst.

Sportujte
Pravidelné aerobní cvičení (výkony se střední intenzitou prováděné po delší čas) spaluje tuky a zvyšuje hladinu testosteronu, která přímo souvisí s růstem vousů. Hurá na trať!

Pleť je podhoubí vousů
Pokud o ni nebudete pečovat, nemůžou se dostavit vousaté výsledky. Dbejte na to, aby byla hydratovaná a vyživovaná. Voda po holení a balzám by měl být ve vaší povinné výbavě.

Chci pečovat o své vousy >

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.