Swing olej na vousy

1 hodnocení

Swing Beard Oil je olej, který je složen z jemných olejů získaných lisováním za studena tak, aby byly nedotčeně zachovány všechny jejich organoleptické vlastnosti. Swing Beard Oil se liší od jiných olejů určených k péči o vousy, protože není produktem na bázi oleje, ale jeho složení má až 100% obsah olejů, včetně vůní získaných přidáním esenciálních olejů.

949 Kč
Můžeme doručit do:
23.11.2018
Objednáno

Základ přípravku tvoří Tsubaki olej, nejcennější olej pro péči o vlasy a pleť, který je smíchán s makadamiovým olejem [z plodů - ořechů stálezeleného stromu] a s vitamínem E. Jeho příjemná, živá a vzrušující vůně je inspirována hudbou Swingu, která se ve 30 – 40 letech vyvíjela v New Yorku a Kansas City díky novým nápadům mladých hudebníků. Tóny vůně Swing Beard Oil oleje jsou stejné, jaké nacházíme u swingového kapelníka Glenna Millera: jemné, veselé, a stylové. Parfém se odvíjí od přidaných esenciálních olejů z pomeranče, levandule a z květů ylang-ylang [Kananga vonná – tropický strom], které mají bohaté a blahodárné účinky na vousy, pokožku obličeje a na celkovou tělesnou pohodu.

Olej Tsubaki, který tvoří základ tohoto produktu je účinný antioxidant, působí proti vráskám, je zklidňující, protizánětlivý, zvlhčující a je schopný posilovat bariéru kožních buněk. Makadamiový olej činí vousy lesklými, napomáhá jejich snadnému rozčesání, hydratuje vousy i pokožku a regeneruje buňky.
Pomerančový olej má stahující a čistící účinky, je prospěšný proti stresu.

Popis oleje na vousy

  • Camellia Japonica Seed Oil
  • Argania Spinosa Kermel Oil
  • Lavandula Angustifolia Oil
  • Rosmarinus Officinalis Leaf Oil
  • Mentha Piperita Oil
  • Tocopheryl Acetate
Kód Kód: 81H12
Jméno značky: Barber Mind
Kategorie: Olej na vousy
Hmotnost: 0.025 kg
Objem: 50 ml
Vyrobeno: Itálie
Objem: 50