Impregnace

2 hodnocení
Dopřejte botám tu nejlepší možnou ochranu před deštěm. Impregnace je nutná ochráněna před vlhkostí a deštěm! Jsou vhodné jak na semiš, tak kůži!
490 Kč
Můžeme doručit do:
19.12.2018
Skladem (3 ml)

Impregnace pro všechny druhy kůží

Ochranný sprej značky Bexley byl speciálně vyvinut pro ochranu boty před deštěm a vlhkostí. Ideální pro všechny druhy kůží,nubukové kůže i semiš! Tento sprej zajišťuje účinnou a trvalou ochranu kůže před deštěm, a to i před prvním nanesením krému na boty. 

Prodlužte žitnost bot

Pravidelný nanesení krému na boty a impregnace zásadním významem zajišťuje prodloužení životnosti milovaných bot. Impregnace je s pumpičkou, a velmi snado se používá. Díky ručnímu stříkání nepodporuje skleníkové plyny.

Jedno balení má 100 ml. 

O ZNAČCE BEXLEY

  • Bexley pochází z francouzského města Lyon
  • Využívá takřka třicetileté tradice zkušeností Erica Bottona
  • Značka se zaměřuje na celý sortiment pánské módy od hodinek po svetry

 

 

 

 

Kód Kód: 72
Jméno značky: Bexley
Kategorie: Péče o obuv
Hmotnost: 0.025 kg

Nechte se překvapit elegancí francouzské značky Bexley, které byla v Lyonu založena v roce 1985. Její poslání je jasné a jednoduché: "nabízet luxusní a současně pohodlné zboží za skvělé ceny".

Nejvíce Vás uchvátí, jak Bexley pracuje nejenom s elegenací, ale praktičností! To zjistíte při nákupu dřevěných napínáků z cedrukrémů na botykartáčů na botytkaniček a dalšího vybavení pro péči o boty.