Mýdlo na vousy Sailorman

2 hodnocení

Mýdlo na vousy slovenské značky BSC je ideální pro umytí nečistot z vousů.

349 Kč
Vyprodáno

Mýdlo na vousy (100 ml) od Beard Simply Classic je kosmetický produkt nejvyšší kvality. Během dne se do vousů dostává mnoho nečistot, proto je vhodné jim dopřát večer péči. Olivový, slunečnicový, kokosový, ricinový, jojobový a olej z hroznových jader spolu s tea tree olejem a kaolínem dopřejí vašim vousům vše, co po náročném dni potřebují. Mýdlo má příjmenou vůni rozmarýnu. Ručně vyrobené na Slovensku.

Návod k použití

Mýdlo napěňte v dlaních a důkladně vmasírujte do vousů a opláchněte teplou vodou. Mýdlo je vhodné pro každodenní použití. Po umytí vousů doporučujeme použít olej nebo balzám na vousy.

Složení mýdla na vousy

olivový olej, slenečnicový olej, kokosový olej, ricinový olej, olej z hroznových jader, jojobový olej, měsíčkový olej, voda, bílý jíl, kaolín, rozmarín, tea tree olej.

Kód Kód: BALMLUMBER2
Jméno značky: BSC
Kategorie: Péče o vousy a knír
Hmotnost: 0.025 kg
Objem: 100 ml

Tento stylový kartáč na vousy je výrobkem slovenské značky BSC, která je jednou z předních výrobců doplňků v oblasti péče pro muže. Zaměřuje se zejména na kartáče z různých štětin a druhů dřeva, od hrušky přes ořech až po dub, a také na oleje na vousy.